اطلاعات تماس

از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید

آدرس ایمیل

info@elcvision.ir

شماره همراه

۰۹۳۹۹۲۹۸۳۵۴

آدرس

مشهد-میدان صاحب الزمان(ع)-مجتمع سبحان-طبقه منهای یک-پلاک۴۳

تلفن

۰۵۱-۳۷۱۳۳۶۴۵-۳۷۱۳۳۱۴۸

مشتریان ما معمولا چه سوال هایی میپرسن؟

سیاست قیمت‌‏گذاری در مجموعه الکتروویژن مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، موظف هستیم در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو نماییم.
لازم به ذکر است در صورتی که محصولی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می شود. هزینه های بسته بندی و ارسال محصول، ممکن است جداگانه محاسبه شود که در هنگام خرید، جزئیات آن به اطلاع خریدار می رسد

ما همواره نهایت تلاش خود را می کنیم تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان برسد. بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش، و در صورتی که مشخص شود ایراد از خریدار نبوده، خسارت را جبران می کنیم.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش اطلاع داده شود و محصول آسیب دیده باید به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور، به فروشنده ارسال شود.
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در انبار به اتمام برسد، و امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین وجود نداشته باشد، مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد می کنیم و نوسان های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی شود.

۱- مشتری باید ظرف ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا، نسبت به اعلام ایراد کالای خریداری شده اقدام کند.
۲- ایراد اعلام شده می بایست به تأیید کارشناسان فروشگاه اینترنتی الکتروویژن برسد.
۳- ایراد نباید ناشی از نگهداری نادرست از کالای خریداری شده باشد.

تمام نظرها، بازخوردها، اطلاعات یا مطالب ارائه شده از طریق این سایت یا همراه با آن، غیر محرمانه تلقی شده و با ارائه این نظرها، اطلاعات، بازخوردها یا مطالب، در واقع حق استفاده، کپی، اصلاح، نمایش و پخش این مطالب را به رایگان در اختیار ما قرار می دهید.
ما هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده توسط کاربران سایت نداریم. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تأیید از طرف ما درباره محتویات نظر نیست.
اگر قوانین ذیل در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر تأیید نشده و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
• با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از دیگر بخش های در نظر گرفته شده در سایت استفاده نمایید.
• کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تأیید نظر کاربر می شود.
• نظرات باید با حروف فارسی وارد شود تا خواندن آن برای دیگر کاربران راحت باشد، نظراتی که با حروف انگلیسی نوشته می شوند، تأیید نخواهند شد.
• تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تأیید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
• لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

در صورتی که مشتری از خرید خود به هر دلیلی منصرف شده باشد برای تسریع در کار می تواند انصراف خود را به واحد فروش اعلام دارد.
• در صورتی که انصراف مشتری قبل از ارسال کالا باشد امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود خواهد داشت.
• در صورتی که انصراف مشتری پس از دریافت کالا باشد، می بایست حداکثر ظرف ۴۸ ساعت انصراف خود را به واحد فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
• برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و فاکتور نیز به همراه آن ارسال شود.
• در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.
• از هنگام دریافت کالا توسط فروشگاه اینترنتی الکتروویژن در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت مبلغ کالا به حساب مورد نظر مشتری واریز خواهد شد

ارسال پیام